Вие сте тук

Индонезия

Супер промо Бали

 

TUI Nr. Bali

На човек с полет от София, трансфер и 7 нощувки

от 1559 лв. Запитване
  • Уелнес/СПА
    Уелнес/СПА
  • Спорт
    Спорт
  • Стил
    Стил
  • За двойки
    За двойки
  • Плаж
    Плаж
Топ цени о-в Бали от София От 797 евро на човек за 7 нощувки със закуска, с полет и трансфер през март 2020 г. Промоцията е валидна до 22.11.19 или до изчерпване на местата по нея. Периодът на пътуване е до 31.05.2020. Промоцията не важи за пътувания през празничния период 18.12.2019 - 07.01.2020. Цените са на човек и включват полет от София с всички такси, трансфер и 7 нощувки със закуски в съответния хотел през март 2020 г.. Цените се изчисляват в лева, по курса на БНБ: 1,95583 лева за евро и са валидни до изчерпване на местата по промоционалните цени на полетите и в хотелите. Посоченият период е примерен. Можем да сменим хотела и периода по Ваше желание, според условията на промоцията. Изпратете ни запитване, за да оферираме цена за най-подходящото за Вас пътуване. Местата са ограничени и срокът за записване е кратък. Примерен период на пътуване: март 2020 Полетни детайли: София-Доха 22:35-04:15+1 Доха-Бали 08:20+1-23:00 Бали-Доха 00:30-05:30 Доха-София 07:10-11:25 Индонезия, Бали 7 нощувки със закуска с полет от София и трансфер летище-хотел-летище: Mercure Resort Sanur Bali (3,5*), Sanur https://www.accorhotels.com/gb/hotel-5474-mercure-resort-sanur/index.shtml Цена на човек в двойна стая супериор, със закуска- 797 евро Four Points by Sheraton Bali, Kuta (4*), Kuta https://www.marriott.com/hotels/travel/dpskf-four-points-bali-kuta/ Цена на човек в двойна стая, със закуска- 820 евро Prama Sanur Beach Bali (4,0*), Sanur https://www.pramahotels.com/ Цена на човек в двойна стая супериор, със закуска- 860 евро Novotel Bali Benoa (4,5*), Tanjung Benoa, Bali https://www.accorhotels.com/gb/hotel-1922-novotel-bali-benoa/index.shtml Цена на човек в двойна стая делукс, със закуска- 890 евро Sol by Melia Benoa Bali - All Inclusive (4,5*), Tanjung Benoa, Bali https://www.melia.com/en/hotels/indonesia/bali/sol-beach-house-bali-benoa/index.htm Цена на човек в класическа двойна стая със закуска - 900 евро Hotel Nikko Bali Benoa Beach (4,5*), Tanjung Benoa https://www.hotelnikkobali-benoabeach.com/ Цена на човек в двойна стая, със закуска- 920 евро Grand Mirage Resort Thalasso Bali (4,5*), Tanjung Benoa http://www.grandmirage.com/ Цена на човек в двойна стая промо към градината, със закуска – 920 евро Holiday Inn Resort Bali Benoa (4*), Tanjung Benoa, Bali http://balibenoa.holidayinnresorts.com/ Цена на човек в двойна стая, със закуска – 930 евро Le Méridien Bali Jimbaran (4,5*), Jimbaran, Bali http://www.lemeridienbalijimbaran.com/ Цена на човек в двойна стая, със закуска – 930 евро Puri Santrian (4,0*), Sanur http://www.santrian.com/puri/ Цена на човек в двойна стая супериор/промо, със закуска - 940 евро Ayodya Resort Bali (4,5*), Nusa Dua Beach http://www.ayodyaresortbali.com/ Цена на човек в двойна стая делукс, със закуска - 950 евро Bali Tropic Resort & Spa (4,0*), Tanjung Benoa, Bali https://www.balitropic-resort.com/ Цена на човек в двойна стая, със закуска- 960 евро Melia Bali (5*), Nusa Dua Beach, Bali goo.gl/0qqN3p Цена на човек в двойна стая, със закуска- 1010 евро Hard Rock Hotel Bali (4*), Kuta, Bali http://bali.hardrockhotels.net/ Цена на човек в икономична стая делукс, със закуска – 1080 евро Grand Hyatt Bali (5,0*), Nusa Dua Beach http://www.bali.grand.hyatt.com/en/hotel/home.html Цена на човек в икономична двойна стая със закуска - 1125 евро InterContinental Bali Resort (5,5*), Jimbaran http://bali.intercontinental.com/#sthash.MdhGX8AY.dpbs Цена на човек в класическа двойна стая със закуска - 1310 евро
    
	

Направи запитване

Деца * (възраст при пристигане)

Препоръчваме на всички клиенти сключване на застраховка "Отмяна на пътуване". Повече информация тук.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.